Etykiety sleeve

Termokurczliwe folie PCV i PET przeznaczone do produkcji tzw. rękawa który po nałożeniu na opakowanie i podgrzaniu kurczy się dopasowuje nawet do najtrudniejszych powierzchni.

Etykiety Sleeve

Etykiety Sleeve nazywane również shrink sleeve lub etykietami termokurczliwymi to wysokiej jakości produkt wykonany z folii PCV i PET. Etykiety tego rodzaju po podgrzaniu kurcząc się dostosowują do kształtu opakowania, dzięki czemu mogą być umieszczane na przedmiotach o niestandardowych i skomplikowanych kształtach. Etykieta termokurczliwa może być zadrukowana w całości i zawierać dowolną grafikę.

Rodzaje etykiet sleeve

Owijki termokurczliwe mogą pokrywać dowolną powierzchnię opakowania i być wykorzystane do różnych celów. Z tego powodu należy wyróżnić kilka rodzajów tego typu etykiet:

  • Etykiety na całe opakowanie (full body labels), wykorzystywane są wszędzie tam gdzie zwykłe etykiety samoprzylepne pokrywają zbyt małą powierzchnię lub nie mogą być użyte.
  • Etykiety do tworzenia multipacków (combo pack labels), są idealnym rozwiązaniem, gdy istnieje konieczność połączenia ze sobą większej ilości opakowań.
  • Etykiety zabezpieczające (tamper evident labels), spełniają funkcje swego rodzaju plomby. Otwarcie opakowania nie jest możliwe bez ich uszkodzenia.

Wykorzystane technologie

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i cyfrowej technologii zadruku HP Indigo wykonywane przez nas etykiety termokurczliwe mogą zawierać tekst lub dowolną grafikę o fotograficznej jakości. Atrakcyjności etykiety można jeszcze podnieść dzięki zastosowaniu dodatkowych opcji takich jak:

  • lakierowanie utrwalane światłem UV,
  • złocenie na zimno,
  • wykonanie nadruków z wykorzystaniem dodatkowych kolorów z palety Pantone,
  • zadruk od wewnętrznej strony.

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

  • Zaufali nam

Zaufali nam

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ