Etykiety sleeve

Termokurczliwe folie PCV i PET przeznaczone do produkcji tzw. rękawa który po nałożeniu na opakowanie i podgrzaniu kurczy się dopasowuje nawet do najtrudniejszych powierzchni.

Etykiety Sleeve

Etykiety Sleeve nazywane również shrink sleeve lub etykietami termokurczliwymi to wysokiej jakości produkt wykonany z folii PCV i PET. Etykiety tego rodzaju po podgrzaniu kurcząc się dostosowują do kształtu opakowania, dzięki czemu mogą być umieszczane na przedmiotach o niestandardowych i skomplikowanych kształtach. Etykieta termokurczliwa może być zadrukowana w całości i zawierać dowolną grafikę.

Rodzaje etykiet sleeve

Owijki termokurczliwe mogą pokrywać dowolną powierzchnię opakowania i być wykorzystane do różnych celów. Z tego powodu należy wyróżnić kilka rodzajów tego typu etykiet:

  • Etykiety na całe opakowanie (full body labels), wykorzystywane są wszędzie tam gdzie zwykłe etykiety samoprzylepne pokrywają zbyt małą powierzchnię lub nie mogą być użyte.
  • Etykiety do tworzenia multipacków (combo pack labels), są idealnym rozwiązaniem, gdy istnieje konieczność połączenia ze sobą większej ilości opakowań.
  • Etykiety zabezpieczające (tamper evident labels), spełniają funkcje swego rodzaju plomby. Otwarcie opakowania nie jest możliwe bez ich uszkodzenia.

Wykorzystane technologie

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i cyfrowej technologii zadruku HP Indigo wykonywane przez nas etykiety termokurczliwe mogą zawierać tekst lub dowolną grafikę o fotograficznej jakości. Atrakcyjności etykiety można jeszcze podnieść dzięki zastosowaniu dodatkowych opcji takich jak:

  • lakierowanie utrwalane światłem UV,
  • złocenie na zimno,
  • wykonanie nadruków z wykorzystaniem dodatkowych kolorów z palety Pantone,
  • zadruk od wewnętrznej strony.

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

  • Zaufali nam

Zaufali nam

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ