Prototypy

Dostępne „od ręki” makiety Twojego produktu.

Prototypy

Bardzo istotne jest, by wytwarzany produkt wyglądał atrakcyjnie i trafiał w gusta klientów. Wybór odpowiedniego opakowania ma bezpośredni wpływ na sukces późniejszej sprzedaży towaru. Podjęcie ostatecznej decyzji o zamówieniu jest dużo prostsze, gdy projekt opakowania ma formę makiety, którą można wziąć do ręki, a nie jest tylko cyfrową wizualizacją widoczną na ekranie komputera.

Próbna wersja opakowania

Drukarnia Unilogo Digital Printing wytwarza prototypy opakowań tzw. mockupy, które są wykorzystywane do celów marketingowych. Zajmujemy się nie tylko drukiem, ale również produkcją gotowych zestawów. Chodzi o to, aby w ręce klienta trafiał finalny produkt. Przykładamy bardzo dużą uwagę do tego, by makiety były jak najbardziej zgodne z właściwym produktem końcowym.

Mockup daje pracownikom działu marketingu możliwość oceny projektu i naniesienia ewentualnych poprawek, jeszcze przed zrealizowaniem całego nakładu. W zależności od potrzeb możliwe jest wykonanie dowolnej liczby próbek, które można wykorzystać do badań rynku, zewnętrznych pokazów, firmowych prezentacji lub podczas targów branżowych.

Zastosowane technologie

Nowoczesne maszyny oraz szeroki wybór dostępnych podłoży sprawia, że produkowane przez nas próbki są prawie wiernymi kopiami produktów z półek sklepowych. Zastosowanie zaawansowanej technologii HP Indigo pozwala drukować na materiałach o różnej grubości – od cienkich folii (np. 12-o mikronowe OPP) aż po bardzo grube (np. tektura lita). Dodatkowo, wykorzystanie druku 3D (chociażby w zaprzyjaźnionej firmie Cubicinch.pl) umożliwia wykonanie kilku lub kilkunastu prototypów kompletnych produktów a nie tylko samych opakowań. Szczególnie dbamy o to, by nasze opakowania nie tylko dobrze wyglądały, ale również zachowywały odpowiednią mechanikę, strukturę oraz wagę.

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

  • Zaufali nam

Zaufali nam

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ