Saszetki

Zadrukowane laminaty foliowe przeznaczone do pakowania kosmetyków, farb, środków chemicznych oraz drobnych przedmiotów. Najwyższej jakości surowce dostępne w niewielkich nakładach i kompatybilne z automatycznymi maszynami pakującymi.

Saszetki

Saszetka, torebka i doypack to popularne opakowania wykonywane z miękkiego laminatu. Bardzo często są one wykorzystywane w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i spożywczej. Opakowania foliowe mają tę zaletę, że doskonale się sprawdzają zarówno w przypadku towarów sypkich, jak i płynnych. Co ważne, takie opakowania mogą pełnić nie tylko klasyczną rolę dystrybucyjną, ale również reklamową, np. dzięki zastosowaniu wielowarstwowej folii o zwiększonej trwałości można je wykorzystać jako „wrzutki prasowe”.

Istotne jest to, by opakowanie dobrze chroniło produkt przed wysychaniem, migracją, utratą świeżości oraz utratą zapachu. Do produkcji opakowań stosuje się materiały o różnej ilości warstw. Dostępne są laminaty dwu-, trzy-, cztero- i pięciowarstwowe. Bardzo często poszczególne warstwy różnią się konstrukcją i gramaturą. W zależności od potrzeb mogą składać się z polietylenu, aluminium i poliestru w różnych kombinacjach i proporcjach. Dzięki temu gotowa saszetka jest nie tylko trwała i funkcjonalna, ale również estetyczna.

Unilogo Digital Printing specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych. Korzystamy z surowców doręczanych przez takie firmy jak LEIPA Georg Leinfelder GmbH, Amcor, Safta czy Avery Dennison. W procesie produkcyjnym nanosimy druk na opakowania za pomocą technologii cyfrowej. Następnie – w zależności od decyzji klienta – lakierujemy je w technologii flexo UV lub laminujemy. Gotowy produkt pocięty na pojedyncze wstęgi dostarczamy w rolkach do klienta.

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

  • Zaufali nam

Zaufali nam

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ