Baza wiedzy

Designerskie drugie śniadanie, czyli personalizowana etykieta samoprzylepna na opakowanie jogurtu.

Czy podczas zakupów towarzyszy Ci niekiedy pośpiech i nawyki w sięganiu po produkty z półek sklepowych? Mnogość łudząco podobnych do siebie etykiet sprawia, że ciężko wywalczyć Twoją uwagę. Przekąska w środku dnia nie musi jednak być nudna – o tym próbował przekonać łotewskich konsumentów producent jogurtowych shake’ów – Tukuma Piens.

Tukuma Piens to czołowy producent wyrobów mlecznych na Łotwie. Początki firmy sięgają 1913 roku. Po ponad stu latach od rozpoczęcia działalności na rynek wypuszczono zupełnie nowy produkt – szejk jogurtowy w kilku smakach, który w ciągu 15 sekund wstrząsania zamienia się w owocowy, spieniony koktajl.

Tak innowacyjny produkt wymagał też równie ciekawej etykiety, prawda?

etykieta shrink sleeve na opakowanie

Z tym wyzwaniem zmierzyła się agencja kreatywna Immer Design, której przyświecało wyróżnienie jogurtu Shake Baltais na tle konkurencji.

etykiety sleeve na butelki PET
http://www.immer-design.com/en/project-12

Etykiety samoprzylepne na opakowania jogurtu

Standardowo w takich przypadkach pojawia się dysonans między chęcią stworzenia niepowtarzalnej etykiety a (złudną) koniecznością powiększenia  zespołu grafików.

Wówczas ogromne ułatwienie stanowią możliwości druku cyfrowego etykiet na sprzęcie HP Indigo. Specjalne oprogramowanie HP SmartStream Mosaic pozwala wygenerować setki tysięcy niepowtarzalnych wzorów z jednego projektu.

Milion personalizowanych etykiet to efekt tej współpracy. Immer Group gratulujemy pomysłu i życzymy sobie podobnych projektów! Tego typu realizacje zapadają w pamięć na długo – nie tylko u entuzjastów branży poligraficznej. Przede wszystkim wzmacniają przywiązanie do marki i umacniają pozytywne skojarzenia.

kolorowe etykiety shrink sleeve na butelki

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ