Baza wiedzy

Designerskie drugie śniadanie, czyli personalizowana etykieta samoprzylepna na opakowanie jogurtu.

Czy podczas zakupów towarzyszy Ci niekiedy pośpiech i nawyki w sięganiu po produkty z półek sklepowych? Mnogość łudząco podobnych do siebie etykiet sprawia, że ciężko wywalczyć Twoją uwagę. Przekąska w środku dnia nie musi jednak być nudna – o tym próbował przekonać łotewskich konsumentów producent jogurtowych shake’ów – Tukuma Piens.

Tukuma Piens to czołowy producent wyrobów mlecznych na Łotwie. Początki firmy sięgają 1913 roku. Po ponad stu latach od rozpoczęcia działalności na rynek wypuszczono zupełnie nowy produkt – szejk jogurtowy w kilku smakach, który w ciągu 15 sekund wstrząsania zamienia się w owocowy, spieniony koktajl.

Tak innowacyjny produkt wymagał też równie ciekawej etykiety, prawda?

etykieta shrink sleeve na opakowanie

Z tym wyzwaniem zmierzyła się agencja kreatywna Immer Design, której przyświecało wyróżnienie jogurtu Shake Baltais na tle konkurencji.

etykiety sleeve na butelki PET
http://www.immer-design.com/en/project-12

Etykiety samoprzylepne na opakowania jogurtu

Standardowo w takich przypadkach pojawia się dysonans między chęcią stworzenia niepowtarzalnej etykiety a (złudną) koniecznością powiększenia  zespołu grafików.

Wówczas ogromne ułatwienie stanowią możliwości druku cyfrowego etykiet na sprzęcie HP Indigo. Specjalne oprogramowanie HP SmartStream Mosaic pozwala wygenerować setki tysięcy niepowtarzalnych wzorów z jednego projektu.

Milion personalizowanych etykiet to efekt tej współpracy. Immer Group gratulujemy pomysłu i życzymy sobie podobnych projektów! Tego typu realizacje zapadają w pamięć na długo – nie tylko u entuzjastów branży poligraficznej. Przede wszystkim wzmacniają przywiązanie do marki i umacniają pozytywne skojarzenia.

kolorowe etykiety shrink sleeve na butelki

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ