Baza wiedzy: Inspiracje

ESKO

Kolor jest jednym z podstawowych czynników kojarzonych z marką. Dlatego tak ważne jest, by wszystkie opakowania zachowały zbieżność kolorystyczną nawet w sytuacji, gdy są wykonane z bardzo różnych materiałów. Przy wykorzystaniu klasycznych technik trudno jednak uzyskać zadowalający efekt.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu zarządzania kolorem ESKO, opakowania produkowane przez Unilogo Digital Printing zachowują spójność kolorów niezależnie od tego, z jakiego surowca są wykonane. Możemy drukować na wielu materiałach od bardzo cienkich folii 15 mikronowych, aż po kartony mające 400 mikronów. Dzięki czemu produkujemy nie tylko różnego rodzaju etykiety, ale także torebki/saszetki oraz pudełka/kartoniki.

System zarządzania kolorem ESKO sprawia, że jesteśmy w stanie otrzymać identyczne kolory na materiałach o różnej chłonności, stopniu połysku i kolorze bazowym. To nowoczesne narzędzie pozwala nam ocenić, jak użyte podłoże wpłynie na kolory i wprowadzić ewentualne korekty, by osiągnąć idealną zgodność kolorystyczną.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ