Baza wiedzy: Inspiracje

ESKO

Kolor jest jednym z podstawowych czynników kojarzonych z marką. Dlatego tak ważne jest, by wszystkie opakowania zachowały zbieżność kolorystyczną nawet w sytuacji, gdy są wykonane z bardzo różnych materiałów. Przy wykorzystaniu klasycznych technik trudno jednak uzyskać zadowalający efekt.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu zarządzania kolorem ESKO, opakowania produkowane przez Unilogo Digital Printing zachowują spójność kolorów niezależnie od tego, z jakiego surowca są wykonane. Możemy drukować na wielu materiałach od bardzo cienkich folii 15 mikronowych, aż po kartony mające 400 mikronów. Dzięki czemu produkujemy nie tylko różnego rodzaju etykiety, ale także torebki/saszetki oraz pudełka/kartoniki.

System zarządzania kolorem ESKO sprawia, że jesteśmy w stanie otrzymać identyczne kolory na materiałach o różnej chłonności, stopniu połysku i kolorze bazowym. To nowoczesne narzędzie pozwala nam ocenić, jak użyte podłoże wpłynie na kolory i wprowadzić ewentualne korekty, by osiągnąć idealną zgodność kolorystyczną.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Kolory w druku cyfrowym

Druk cyfrowy daje wiele możliwości, zwłaszcza w przypadku innowacyjnych rozwiązań. W zależności od priorytetów może on zostać wykorzystany do uzyskania oszczędności, podniesienia jakości lub odpowiedniego spersonalizowania produktu. Sprawdź jakich kolorów możesz używać drukując cyfrowo.

Podłoża w druku cyfrowym

Dzięki wykorzystaniu w naszej firmie rolowych maszyn cyfrowych HP Indigo mamy możliwość zaoferowania naszym klientom setek podłoży drukowych.