Baza wiedzy

Personalizowane prezenty a technologia cyfrowa HP Indigo

 

Grudzień to szczególny czas, kiedy wzajemne obdarowywanie się prezentami nabiera wyjątkowego charakteru. Jak (nie)zwykła etykieta samoprzylepna drukowana cyfrowo może stanowić wartość dodaną podarunku? O tym poniżej.

Chyba każdy lubi dostawać upominki. Zwłaszcza takie, które nie są zupełnie przypadkowe i świadczą o tym, że darczyńca poświęcił chwilę, by dodatkowo uprzyjemnić świąteczną atmosferę.

W tym roku (2017 😉 ) postawiliśmy na klasykę – zestaw herbat. Może nie brzmi to szczególnie wyjątkowo, ale – jak to mówią – diabeł tkwi w szczegółach.

etykiety samoprzylepne na herbaty

Dlatego też postanowiliśmy skomponować własne smaki – dzięki poleceniu Tea More udało się stworzyć wyjątkową mieszankę. Ze świątecznym, cytrusowym akcentem 😉

Finalnie zdecydowaliśmy się na: pikantną pomarańczę, papaję & pomarańczę, a wisienkę na torcie stanowił… marcepan & pistacja.

Kolejnym etapem był projekt etykiet samoprzylepnych, pudełka i szuflady pozycjonującej. W tym aspekcie wspomogła nas zaprzyjaźniona projektantka, Małgosia z M Studio. To już kolejna udana realizacja.

Poza etykietami naklejanymi na puszki do pudełek dołączyliśmy też personalizowane karnety – każdy z beneficjentów otrzymał imienną kartkę wraz z podpisami całej Załogi.

Niejednokrotnie wspominaliśmy o możliwościach druku na HP Indigo.

Technologia cyfrowa umożliwia druk personalizowanych etykiet samoprzylepnych, shrink sleeve lub – na własne potrzeby jak w tym przypadku – imiennych karnetów.

W konfekcji herbat i opakowań wspomogło nas Packaging Factory.

Dziękujemy!

Więcej o personalizowanych projektach etykiet, które zostały zrealizowane na drukarkach HP Indigo można przeczytać TUTAJ.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ