Baza wiedzy: Inspiracje

Preflight

Preflight to nowoczesna funkcja systemu automatyzacji produkcji w drukarniach. Dzięki temu rozwiązaniu system automatycznie sprawdza zgodność dostarczonych przez klienta plików graficznych ze specyfikacją i informuje o wykrytych błędach. Wykorzystanie tego oprogramowania pozwala na druk w najlepszym standardzie.

Wgrywane do systemu pliki są automatycznie sprawdzane (wyjątek stanowią pliki z rozszerzeniem .cdr i .zip). Program sprawdza między innymi takie parametry jak rozdzielczość, rozmiar pracy, czcionki oraz linie cięcia.

W momencie, gdy plik nie zostanie pozytywnie zweryfikowany, system samoczynnie zatrzymuje realizację zlecenia i wysyła wiadomość e-mail z informacją o znalezionym błędzie. Gdy problem zostanie wyeliminowany następuje wznowienie produkcji.

W chwili pozytywnego zakończenia weryfikacji dokumentów Preflight automatycznie tworzy dwa pliki: plik podglądowy wysyłany do klienta oraz plik produkcyjny gotowy do druku. Klient otrzymany materiał podglądowy może zaakceptować – co spowoduje automatyczne rozpoczęcie druku – lub go odrzucić. W tym drugim przypadku zamówienie zostanie wstrzymane i skierowane do korekty.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że drukujemy tylko z materiałów graficznych najwyższej jakości.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ