Baza wiedzy: Inspiracje

Preflight

Preflight to nowoczesna funkcja systemu automatyzacji produkcji w drukarniach. Dzięki temu rozwiązaniu system automatycznie sprawdza zgodność dostarczonych przez klienta plików graficznych ze specyfikacją i informuje o wykrytych błędach. Wykorzystanie tego oprogramowania pozwala na druk w najlepszym standardzie.

Wgrywane do systemu pliki są automatycznie sprawdzane (wyjątek stanowią pliki z rozszerzeniem .cdr i .zip). Program sprawdza między innymi takie parametry jak rozdzielczość, rozmiar pracy, czcionki oraz linie cięcia.

W momencie, gdy plik nie zostanie pozytywnie zweryfikowany, system samoczynnie zatrzymuje realizację zlecenia i wysyła wiadomość e-mail z informacją o znalezionym błędzie. Gdy problem zostanie wyeliminowany następuje wznowienie produkcji.

W chwili pozytywnego zakończenia weryfikacji dokumentów Preflight automatycznie tworzy dwa pliki: plik podglądowy wysyłany do klienta oraz plik produkcyjny gotowy do druku. Klient otrzymany materiał podglądowy może zaakceptować – co spowoduje automatyczne rozpoczęcie druku – lub go odrzucić. W tym drugim przypadku zamówienie zostanie wstrzymane i skierowane do korekty.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że drukujemy tylko z materiałów graficznych najwyższej jakości.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ