Realizacje: Coca-Cola “Extraordinary Collection”

Case Study – Coca-Cola „Extraordinary Collection”

A co jeżeli ktoś zapragnie wyprodukować 2 mln opakowań, z których każde jest niepowtarzalne i każde ma inny nadruk?

Coca-Cola Israel przygotowała dla swoich fanów niezwykłą niespodziankę. Na rynek trafiło kolekcjonerskie i unikalne opakowanie w ilości 2 mln sztuk. Określenie edycja limitowana nabiera w tym przypadku zupełnie innego znaczenia, ponieważ każda butelka posiada niepowtarzalny nadruk. Oczywiście indywidualne zaprojektowanie tak wielu grafik by każda sprzedawana dietetyczna Coca Cola była inna nawet jeśli jest możliwe, to z pewnością bardzo dużo kosztuje i wymaga wiele czasu.

Jest jednak prostsze rozwiązanie, w którym praca grafików ogranicza się do stworzenia kilku lub kilkunastu grafik bazowych, które następnie są przetwarzane przez specjalne oprogramowanie, automatycznie przygotowywane do druku i produkowane w technologii cyfrowej. Dzięki temu, że drukując cyfrowo możemy sobie pozwolić na dowolną ilość grafik/ wzorów/projektów w nakładzie, realizacja takiego zlecenia nie jest żadnym problemem. Kampania Coca-Coli to oczywiście nie tylko opakowania, ale także reklamy telewizyjne, posty, bilbordy, a także gadżety posiadające jedną wspólną cechę – każdy egzemplarz był unikalny.

  • napoje
  • etykieta shrink sleeve
  • Coca-Cola
  • druk cyfrowy Hp Indigo

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

  • Zaufali nam

Zaufali nam

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ