Realizacje: Elena – Mix Chips

Case Study – Elena Mix Chips

Chcesz zapakować swój produkt w torebki? Interesuje Cię fotograficzna jakość zadruku i najwyższa standard opakowania a jednocześnie planujesz składać zamówienia małymi partiami. Sprawdź nasz sposób.

Generalnie stając przez problemem stworzenia opakowania foliowego (torebki, saszetki, doypacka) na swój produkt możesz wybrać 2 rozwiązania:

Sposób pierwszy to zamówić folię z indywidualnym zadrukiem i wykonać z niej opakowania na własnych maszynach lub zlecić to wyspecjalizowanej firmie. Podstawowym problemem są tutaj ilości. Różne firmy mają różną politykę w tej sprawie, zdarza się że wyrażana jest ona w metrach bieżących zadruku, kilogramach surowca albo najzwyczajniej w ilości wyprodukowanych opakowań ale jako średnią „minimalkę” można przyjąć 50 000 szt.

Drugi (rekomendowany przez nas J sposób polega na zamówieniu już gotowych (zgrzanych) ale nie posiadających zadruku opakowań u jednego z producentów. Przykładowo sklep internetowy http://coffee-service.pl/ oferuje kilkadziesiąt typów opakowań. Dostępne są standardowe doypacki, doypacki z korkiem, doypacki ze struną, torebki stabilo, torebki bottom i wiele innych. W sklepie znajdują się dziesiątki produktów wykonanych z różnych materiałów. Mogą to być saszetki lub torebki z papieru (oczywiście zlaminowanego z folią) lub kilku warstw folii. Transparentne pokazujące produkt, efektowne metalizowane i standardowe białe – kryjące.

Na takie opakowanie z powodzeniem możemy przyklejać etykiety. Właściwie dobrany materiał pozwoli nam bezpiecznie ozdobić opakowanie ale też zachować jego estetykę. Stawiając na folie bazującą na PE mamy pewność że etykieta nie odklei się nawet od częściowo sferycznych powierzchni opakowania.

Etykiety samoprzylepne tego typu mogą być oczywiście pełno kolorowe, zadrukowane cyfrowo na maszynach HP w przestrzeni CMYK lub CMYKOV a także posiadające warstwę bieli kryjącej.

Dzięki wykorzystaniu techniki cyfrowej jesteśmy w stanie przedstawić mockup takiego opakowania w kilka dni od otrzymania projektu. Jego koszt będzie minimalny a wygląd zgodny w 100-u procentach z efektem docelowym.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

  • Zaufali nam

Zaufali nam

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ