Baza wiedzy: Inspiracje

Twoja twarz na opakowaniu chipsów Lay’s

Chciałbyś zobaczyć swoją twarz na paczce chipsów? Z Lay’s będzie to możliwe…

Lays świętuje nadejście lata akcją w mediach społecznościowych. Konsumenci mogą przesłać zdjęcia siebie, swoich psów lub czegokolwiek innego do interaktywnego narzędzia o nazwie Letni Kreator Paczek Lay’s.
Pierwszych 10 000 miłośników chipsów, którzy to zrobią, otrzyma prawdziwą paczkę chipsów z nadrukowanym zdjęciem i podpisem. Pozostali otrzymają cyfrową wersję swojej spersonalizowanej paczki, którą będą mogli udostępnić na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
– Promocja „Letnie Dni Lay’s” to sposób na uczczenie naszych fanów i pory roku poprzez personalizowanie relacji z marką w zabawny, unikatowy sposób – powiedziała Tina Mahal, starszy dyrektor ds. marketingu we Frito-Lay, producencie chipsów Lay’s i oddziale Pepsi.
Promocja, która potrwa do 4 lipca, obejmuje również inne opakowania o letniej tematyce. Doritos, Cheetos, Fritos i inne chipsy Frito-Lay będą sprzedawane w opakowaniach, na których pojawia się ukryty obraz, kiedy zostaną wystawione na światło słoneczne.

 

 

 

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ