Baza wiedzy: Inspiracje

Szybkie wyceny on-line

Bardzo ważne jest dla nas, by każdy klient mógł się z nami komunikować w prosty i przyjazny sposób. Dlatego korzystamy z oprogramowania umożliwiającego szybką obsługę zapytań online.

Takie rozwiązanie to oszczędność czasu i energii, ułatwia bowiem komunikację i gwarantuje bardzo szybką informację zwrotną. Ogranicza ono również do minimum ryzyko wystąpienia pomyłek, ponieważ automatycznie dokonuje kalkulacji, potwierdza ceny, generuje dokumenty księgowe oraz listy przewozowe. Dzięki aplikacji każdy klient po zalogowaniu się może stale monitorować proces produkcyjny, uzyskać dostęp do bazy prac i możliwość samodzielnego wykonania wyceny online z każdego miejsca.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Kolory w druku cyfrowym

Druk cyfrowy daje wiele możliwości, zwłaszcza w przypadku innowacyjnych rozwiązań. W zależności od priorytetów może on zostać wykorzystany do uzyskania oszczędności, podniesienia jakości lub odpowiedniego spersonalizowania produktu. Sprawdź jakich kolorów możesz używać drukując cyfrowo.

Podłoża w druku cyfrowym

Dzięki wykorzystaniu w naszej firmie rolowych maszyn cyfrowych HP Indigo mamy możliwość zaoferowania naszym klientom setek podłoży drukowych.