Baza wiedzy: Inspiracje

Własne opakowanie Oreo – Limitowana edycja na święta.

Oreo postanowiło zrobić coś dla tych, którzy kochają Oreo, uwielbiają kolorować i szukają niebanalnego pomysłu na prezent pod choinkę.

We współpracy z artystami Jeremyville Timothy Goodman przygotowano świąteczną promocję, w ramach której można było stworzyć własne opakowanie z zabawną, komiksową grafiką i pokolorować je cyfrowo albo w domu. Można było nawet dodać specjalne świąteczne pozdrowienia, grafikę i kilka słów od siebie do obrazka z uroczymi, jeżdżącymi na łyżwach pingwinami.
W ten sposób poszukiwanie świątecznego prezentu stało się łatwiejsze (i smaczniejsze). Własne opakowanie Oreo można było wysłać do każdego ze świątecznej listy w cenie zaledwie 10 dolarów za paczkę. Można też było zrobić prezent samemu sobie, spędzając relaksujący wieczór na kolorowaniu i chrupaniu.
Zamówienia można było składać pod adresem shop.oreo.com. Ilość była ograniczona, więc miłośnicy kolorowania (i słodyczy) musieli się spieszyć.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?

Świetne projekty nie zawsze automatycznie przekładają się na skutecznie przykuwające uwagę etykiety. Na ostateczny efekt składa się cały proces wydruku etykiet samoprzylepnych na butelki, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne uszlachetnienia druku, czy o wyzwania związane z kształtem butelki.

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ