System zarządzania kolorem ESKO

Kolor jest jednym z podstawowych czynników kojarzonych z marką. Dlatego tak ważne jest, by wszystkie opakowania zachowały zbieżność kolorystyczną nawet w sytuacji, gdy są wykonane z bardzo różnych materiałów. Przy wykorzystaniu klasycznych technik trudno jednak uzyskać zadowalający efekt.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu zarządzania kolorem ESKO, opakowania produkowane przez Unilogo Digital Printing zachowują spójność kolorów niezależnie od tego, z jakiego surowca są wykonane. Możemy drukować na wielu materiałach od bardzo cienkich folii 15 mikronowych, aż po kartony mające 400 mikronów. Dzięki czemu produkujemy nie tylko różnego rodzaju etykiety, ale także torebki/saszetki oraz pudełka/kartoniki.

System zarządzania kolorem ESKO sprawia, że jesteśmy w stanie otrzymać identyczne kolory na materiałach o różnej chłonności, stopniu połysku i kolorze bazowym. To nowoczesne narzędzie pozwala nam ocenić, jak użyte podłoże wpłynie na kolory i wprowadzić ewentualne korekty, by osiągnąć idealną zgodność kolorystyczną.

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj e-mail i odbierz wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!