5 najciekawszych butelek alkoholi

1. 1000 Acres Vodka

pomysł stworzony przez nowojorską agencję Arnell (odpowiadającą również za generalny rebranding napojów Pepsi). Butelka swoją prostotą i elegancją skutecznie przykuwa wzrok i „wznosi” produkty 1000 Acres Vodka na inny poziom.
Acres Vodka


2. Jim Beam z etykietą wykonaną z drewna.

Nie chodzi tu tylko o efekt wizualny, który dać mogą syntetyczne odpowiedniki. Producent nie godząc się na żadne kompromisy wypuścił limitowaną serię butelek z autentycznie drewnianymi etykietami.

etykieta Jim Beam


3. Absolut „No Label”.

Ten producent przyzwyczaił nas już do częstych edycji limitowanych i niezwykle zaawansowanych graficznie oraz technologicznie opakowań. Tym razem jednak zaskoczył swoich klientów, pozbywając się zupełnie etykiet na swoim głównym produkcie.

Absolut No Label


4. Medea Vodka.

Tu producent zdecydowanie postawił na innowację. Etykieta wyposażona jest w wyświetlacz LED a dzięki komunikacji ze smartfonem możemy sami wybrać co ma się na niej pojawiać. Personalizacja w pełnym wymiarze…

etykieta led


5. Milagro Select Barrel Reserve Tequila.

Pozycja ostatnia na liście ze względu na metody wykorzystane przy produkcji opakowania: butelki są wydmuchiwane ręcznie dzięki czemu każda z nich jest inna. Unikalne są także etykiety ponieważ każda z nich, poza podstawowymi informacjami o produkcje, zawiera też unikalny numer seryjny.

Milagro Select Barrel

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj e-mail i odbierz wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!