Designerskie drugie śniadanie, czyli personalizowana etykieta samoprzylepna na opakowanie jogurtu.

Czy podczas zakupów towarzyszy Ci niekiedy pośpiech i nawyki w sięganiu po produkty z półek sklepowych? Mnogość łudząco podobnych do siebie etykiet sprawia, że ciężko wywalczyć Twoją uwagę. Przekąska w środku dnia nie musi jednak być nudna – o tym próbował przekonać łotewskich konsumentów producent jogurtowych shake’ów – Tukuma Piens.

Tukuma Piens to czołowy producent wyrobów mlecznych na Łotwie. Początki firmy sięgają 1913 roku. Po ponad stu latach od rozpoczęcia działalności na rynek wypuszczono zupełnie nowy produkt – szejk jogurtowy w kilku smakach, który w ciągu 15 sekund wstrząsania zamienia się w owocowy, spieniony koktajl.

Tak innowacyjny produkt wymagał też równie ciekawej etykiety, prawda?

etykiety-termokurczliwe-na-plastikowe-opakowania

https://www.packagingoftheworld.com/2017/06/limited-edition-mosaic-shake-yoghurt.html

Z tym wyzwaniem zmierzyła się agencja kreatywna Immer Design, której przyświecało wyróżnienie jogurtu Shake Baltais na tle konkurencji.
etykiety-sleeve-na-butelki-pet

http://www.immer-design.com/en/project-12

Etykiety samoprzylepne na opakowania jogurtu

Standardowo w takich przypadkach pojawia się dysonans między chęcią stworzenia niepowtarzalnej etykiety a (złudną) koniecznością powiększenia  zespołu grafików.

Wówczas ogromne ułatwienie stanowią możliwości druku cyfrowego etykiet na sprzęcie HP Indigo. Specjalne oprogramowanie HP SmartStream Mosaic pozwala wygenerować setki tysięcy niepowtarzalnych wzorów z jednego projektu.

Milion personalizowanych etykiet to efekt tej współpracy. Immer Group gratulujemy pomysłu i życzymy sobie podobnych projektów! Tego typu realizacje zapadają w pamięć na długo – nie tylko u entuzjastów branży poligraficznej. Przede wszystkim wzmacniają przywiązanie do marki i umacniają pozytywne skojarzenia.

personalizowana etykieta shrink sleeve

https://www.packagingoftheworld.com/2017/06/limited-edition-mosaic-shake-yoghurt.html

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj swój e-mail i odbierz swój wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!