Personalizowane prezenty a technologia cyfrowa HP Indigo

Grudzień to szczególny czas, kiedy wzajemne obdarowywanie się prezentami nabiera wyjątkowego charakteru. Jak (nie)zwykła etykieta samoprzylepna drukowana cyfrowo może stanowić wartość dodaną podarunku? O tym poniżej.

Chyba każdy lubi dostawać upominki. Zwłaszcza takie, które nie są zupełnie przypadkowe i świadczą o tym, że darczyńca poświęcił chwilę, by dodatkowo uprzyjemnić świąteczną atmosferę.

W tym roku (2017) postawiliśmy na klasykę – zestaw herbat. Może nie brzmi to szczególnie wyjątkowo, ale – jak to mówią – diabeł tkwi w szczegółach.

Tea More

Dlatego też postanowiliśmy skomponować własne smaki – dzięki poleceniu Tea More udało się stworzyć wyjątkową mieszankę. Ze świątecznym, cytrusowym akcentem ????

Finalnie zdecydowaliśmy się na: pikantną pomarańczę, papaję & pomarańczę, a wisienkę na torcie stanowił… marcepan & pistacja.

etykiety-samoprzylepne-na-puszki

Kolejnym etapem był projekt etykiet samoprzylepnych, pudełka i szuflady pozycjonującej. W tym aspekcie wspomogła nas zaprzyjaźniona projektantka, Małgosia z M Studio. To już kolejna udana realizacja.

Poza etykietami naklejanymi na puszki do pudełek dołączyliśmy też personalizowane karnety – każdy z beneficjentów otrzymał imienną kartkę wraz z podpisami całej Załogi.

personalizowane opakowanie na prezent świąteczny

Niejednokrotnie wspominaliśmy o możliwościach druku na HP Indigo.

Technologia cyfrowa umożliwia druk personalizowanych etykiet samoprzylepnych, shrink sleeve lub – na własne potrzeby jak w tym przypadku – imiennych karnetów.

W konfekcji herbat i opakowań wspomogło nas Packaging Factory.

Dziękujemy!

Więcej o personalizowanych projektach etykiet, które zostały zrealizowane na drukarkach HP Indigo można przeczytać TUTAJ.

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj e-mail i odbierz wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!