7 faktów o cyfrowej drukarni Unilogo Digital Printing, czyli dlaczego warto zlecić u nas wydruk etykiet samoprzylepnych i sleeve?

Poniżej prezentujemy 7 powodów, które przemawiają za tym, że wybór naszej cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych i shrink sleeve to dobry wybór. Nie tylko w ramach korzyści biznesowych - “cyfra” jest też przyjazna środowisku.

 

1. Wydruk etykiet samoprzylepnych w Unilogo Digital Printing to brak kosztów przygotowalni

bez kosztów przygotowania

Do zalet technologii cyfrowej należy możliwość wydruku etykiety bezpośrednio z pliku graficznego PDF. Nie ma konieczności przygotowywania form drukowych. To z kolei powoduje, że wprowadzanie poprawek może się odbyć nawet tuż przed samą produkcją i nie generuje dodatkowych kosztów. Podstawową kwestią, o której należy pamiętać, jest odpowiednie przygotowanie pliku do druku. Wskazówki jak to zrobić można znaleźć klikając tutaj.

 

2. Bezpłatny wydruk próbny etykiet samoprzylepnych lub shrink sleeve

bezpłatny wydruk próbny

Decydując się na wydruk w Unilogo Digital Printing, nie musisz obawiać się efektu końcowego – nasza cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych na roli i shrink sleeve oferuje bezpłatne wydruki próbne. Drukujemy je na docelowym surowcu, ponadto zyskujesz pewność, że użyte kolory, wykończenie i jakość druku są w 100-u procentach zgodne z docelowymi. 

Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowania wynikającego z rozbieżności Twojego wyobrażenia a efektem końcowym wydruku etykiet. Brzmi rozsądnie? 

O korzyściach wynikających z naszych bezpłatnych wydruków próbnych etykiet opowiedziały nam założycielki firmy Aya Raw Nature.

bezpłatne wydruki próbne etykiet w Unilogo Digital Printing

 

3. Cyfrowa  drukarnia etykiet Unilogo Digital Printing oferuje wydruki niskich i średnich nakładów 

małe nakłady

Wytwarzasz krótkie serie produktów? Wdrażasz nowy towar i oferujesz go w kilku wariantach? A może sezonowo chcesz wprowadzić swój produkt w nowej odsłonie? Nic prostszego – podejmujemy się wydruku niskich i średnich nakładów w atrakcyjnych cenach, w przeciwieństwie do technologii offsetowej, która jest dedykowana dla druku dużych nakładów etykiet. 

wydruk małej ilości etykiet w drukarni Unilogo Digital Printing

 

4. Uszlachetnienia druku etykiet samoprzylepnych w drukarni cyfrowej Unilogo Digital Printing

uszlachetnienia

Poza “surowym” wydrukiem etykiety samoprzylepnej na maszynie HP Indigo oferujemy dodatkowo uszlachetnienia, które wpływają nie tylko na aspekt wizualny, ale i na trwałość etykiet na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Mowa choćby o lakierowaniu i laminowaniu. Ponadto oferujemy możliwość uzyskania metalicznych efektów na etykiecie. Dzieje się to za sprawą zdobień uzyskanych metodą hot-stampingu lub z wykorzystaniem specjalnego surowca - folii metalizowanej

bogata oferta uszlachetnień etykiet w Unilogo Digital Printing

 

5. Możliwość personalizacji etykiet samoprzylepnych i etykiet termokurczliwych sleeve w cyfrowej drukarni Unilogo Digital Printing

personalizacja

Technologia cyfrowa druku umożliwia produkcję różnorodnych, personalizowanych etykiet na potrzeby angażujących akcji promocyjnych. Dzięki wykorzystaniu maszyn HP Indigo możesz sprawić, że dosłownie każda Twoja etykieta będzie unikalna. To z kolei intensyfikuje zaangażowanie konsumentów i zwiększa sprzedaż. Na blogu opisujemy tego typu realizacje, a jedną z nich stanowi przykład personalizowanych etykiet na słoiki Nutelli. 

personalizowane etykiety w drukarni Unilogo Digital Printing

 

6. Ile zajmuje wydruk etykiet samoprzylepnych i shrink sleeve?

szybka realizacja

Naszą niezawodność gwarantuje fakt, że jako jedyna w Polsce, w pełni cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i shrink sleeve dysponujemy trzema maszynami drukującymi HP Indigo. Ponadto jesteśmy częścią grupy CCL Label, światowego lidera w branży opakowań.
Oferujemy szybki czas realizacji zamówień etykiet samoprzylepnych na terenie Polski  i Europy, nieprzekraczający kilku dni roboczych

 

7. Ekologiczny wydruk etykiet - czy to możliwe?

zaufali nam

Cyfrowa technologia druku jest najbardziej ekologiczną metodą produkcji etykiet spośród obecnie dostępnych technologii. Nasze urządzenia HP Indigo są przyjazne środowisku - podczas ich produkcji nie wytwarza się CO2. Są także certyfikowane znakiem Intertek Green Leaf.

ekologiczny wydruk etykiet w drukarni Unilogo Digital Printing

Proces druku przebiega bez emisji toksycznych gazów i odpadów, ponadto ograniczamy zużycie surowca w procesie produkcji etykiet. Wykorzystujemy też kartony z odzysku do kompletowania zamówień przeznaczonych do wysyłki. 

 

Współpraca z cyfrową drukarnią etykiet Unilogo Digital Printing

Wśród naszych klientów znajdują się najczęściej reprezentanci branży kosmetycznej, spożywczej, a także winiarskiej i piwnej.
Zaufali nam m.in.: Danone, Dr Irena Eris, AMBRA S.A., Joanna, Lotte Wedel. Poza wspomnianymi markami współpracowaliśmy z ponad 1000 firm.

Przekonaj się sam kontaktując się z nami.

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj e-mail i odbierz wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!