7 faktów o Unilogo Digital Printing, czyli dlaczego warto zlecić u nas wydruk etykiet samoprzylepnych i sleeve?

W sekcji Baza Wiedzy będziemy udostępniać treści dotyczące zarówno inspirujących ciekawostek z branży, case study opisujących zastosowania i możliwości HP Indigo w druku cyfrowym.

bez kosztów przygotowania

1. Brak kosztów przygotowalni: do zalet druku cyfrowego należy możliwość wydruku bezpośrednio z pliku graficznego PDF. Nie ma konieczności przygotowywania form drukowych w związku z czym wprowadzanie poprawek może się odbyć nawet tuż przed samą produkcją i nie generuje dodatkowych kosztów. Podstawową kwestią, o której należy pamiętać jest odpowiednie przygotowanie pliku do druku, informację jak to zrobić można znaleźć klikając tu.

bezpłatny wydruk próbny

2. Bezpłatny wydruk próbny: decydując się na wydruk w technologii cyfrowej nie musisz obawiać się efektu końcowego – dzięki wydrukowi próbnemu otrzymujesz dokładny wzór etykiety samoprzylepnej czy etykiety termokurczliwej sleeve. Jakość zadruku, kolory czy użyte surowce są w 100-u procentach zgodne z docelowymi. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowania wynikającego z rozbieżności Twojego wyobrażenia a efektem końcowym. Brzmi rozsądnie? Uważamy, że tak ????

małe nakłady

3. Realizacja niskonakładowego zamówienia: wytwarzasz krótkie serie produktów? Wdrażasz nowy towar i oferujesz go w kilku wariantach? A może sezonowo chcesz wprowadzić swój produkt w nowej odsłonie? Nic prostszego – podejmujemy się wydruku małych i średnich nakładów w atrakcyjnych cenach.

uszlachetnienia

4. Uszlachetnienia: poza “surowym” wydrukiem etykiety samoprzylepnej na maszynie HP Indigo oferujemy dodatkowo uszlachetnienia, które wpływają nie tylko na aspekt wizualny, ale i na odporność etykiet. Mowa o: lakierowaniu, laminowaniu, złoceniach i embossingu.

personalizacja

5. Możliwość personalizacji etykiet samoprzylepnych i etykiet termokurczliwych sleeve: druk cyfrowy umożliwia produkcję różnorodnych, personalizowanych projektów etykiet na potrzeby akcji promocyjnych. Dzięki wykorzystaniu maszyn HP Indigo możesz sprawić, że dosłownie każda Twoja etykieta będzie unikalna.

szybka realizacja

6. Krótki czas realizacji zlecenia: wynosi od 3 do 5 dni roboczych.

zaufali nam

7. Zaufali nam m.in.: Danone, Dr Irena Eris, AMBRA S.A., Joanna, Lotte Wedel. Poza wspomnianymi markami zaufało nam dodatkowo ponad 1 150 firm.

 

Przekonaj się sam kontaktując się z nami.

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj swój e-mail i odbierz swój wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!