Naklejki na buteleczki – jak uzyskać dobry efekt według firmy Go Bears?

 

Opakowania o małych pojemnościach stanowią niemałe wyzwanie przy projektowaniu i produkcji etykiet. Z jednej strony muszą nadal spełniać swoją informacyjną funkcję, z drugiej - przykuwać uwagę konsumentów.

etykiety na liquidy

Źródło: https://www.facebook.com/premixeliquids/photos 

 

 

Naklejki na buteleczki stanowią źródło informacji o produkcie, składzie i przykładowych sposobach użytkowania. Nawet niewielkie opakowania muszą być opatrzone stosownymi etykietami, które pozytywnie oddziałują na klientów. 

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Go Bears, specjalizująca się w dostarczaniu jakościowych liquidów do elektronicznych papierosów. We współpracy z drukarnią Unilogo przedsiębiorstwo stworzyło unikalne etykiety na minibuteleczki swoich produktów.

Etykiety na buteleczki – dlaczego nawet małe naklejki są tak ważne?

Etykiety na opakowaniach produktów o małych pojemnościach mimo niedużej powierzchni wciąż pełnią szereg ważnych funkcji. Takie naklejki na buteleczki pozwalają przede wszystkim na wyróżnienie danego towaru na tle konkurencji. Nie bez przyczyny mówi się, że konsumenci w dużej mierze kupują „oczami”. Odpowiednia grafika i zdobienia na opakowaniu mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, wzbudzić ich zainteresowanie, a tym samym przekonać do zakupu konkretnego produktu.

etykiety-do-liquidow

Ciekawe etykiety na buteleczki mają też wpływ na budowanie wizerunku danej firmy. Jeśli są oryginalne oraz spójne z ideami przyświecającymi przedsiębiorstwu, mogą pomóc w wypromowaniu produktów oraz sprawieniu, że staną się one bardziej rozpoznawalne.

Wie o tym dobrze firma Go Bears działająca w branży EIN. Ich płyny do e-papierosów mają szerokie grono lojalnych sympatyków. Poza dobrą jakością wyróżnia je ciekawa i designerska oprawa graficzna, która świetnie oddaje ich tone of voice. Niepowtarzalne naklejki na buteleczki liquidów powstały we współpracy z drukarną Unilogo. Kulisy tej współpracy można poznać dzięki naszemu wywiadowi.

 

Naklejki na buteleczki liquidów w kolaboracji z cyfrową drukarnią etykiet

Rosnąca konkurencja w branży e-liquidów sprawia, że etykiety na buteleczki również powinny stanowić wartość dodaną produktu. Entuzjaści e-papierosów zazwyczaj cenią sobie różnorodność i chętnie miksują smaki.

W odróżnieniu swojej kolekcji posiadanych wariantów smakowych w sugestywny sposób pomaga etykieta. Nawiązanie do topowych seriali, zabawa kolorem lub uszlachetnieniami - to wszystko sprawia, że etykiety na premixy do eliquidów mogą stanowić małe dzieła sztuki.

Dowodem są tutaj właśnie projekty etykiet na buteleczki dla GoBears.

Źródło: https://www.facebook.com/premixeliquids/photos 

 

 

Jak stworzyć dobre naklejki na buteleczki liquidów? Wywiad z przedstawicielem firmy Go Bears

Jak zrodził się pomysł na biznes i na etykietę?

Wszystko zaczęło się od dobrej imprezy, a ten fun utrzymuje się do dzisiaj! To przyjaźń pasjonata wyszukanych smaków i człowieka z głową na karku zaowocowała pomysłem na wspólny biznes.

W Go Bears nieustannie pracujemy nad nowymi produktami i ich oprawą. Do każdej serii etykiet podchodzimy indywidualnie, starając się, by przyciągała wzrok, a jednocześnie oddawała nasz charakterystyczny styl, design oraz smak produktu.

Branża, w której działamy, jest młoda i bardzo dynamiczna. Nasi klienci, często miłośnicy dobrego vibe’u, bez końca szukają czegoś nowego i atrakcyjnego. Ich oczekiwania to dla zespołu Go Bears najważniejsze wyzwanie! Dążymy do bycia pionierem na rynku w zakresie wysmakowanych i estetycznie wyglądających produktów, co wymaga od nas nieustannego wkładu pracy i kreatywności.

Na czym zależy nam, kiedy projektujemy misiowe etykiety? 


etykiety na buteleczki

Czy od razu byliście Państwo zdecydowani na konkretny rodzaj etykiet?

Dwa lata prób i eksperymentów – tyle zajęło nam osiągnięcie idealnego efektu i odnalezienie połączenia surowców, które właściwie komunikują nasze podejście do designu. A to dopiero początek! W naszych głowach jest jeszcze wiele projektów, które podbiją serca klientów. Zawsze doceniamy wsparcie i uwagi ze strony drukarni Unilogo w kwestiach technicznych i technologicznych dotyczących druku – dzięki temu nasze etykiety mogą robić jeszcze większe wrażenie.

 

Co zdecydowało o wyborze akurat naszej cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych?

Chociaż misie bywają ospałe, dla Go Bears szybkość działania ma szczególne znaczenie. Dużym plusem w codziennej pracy są łatwo dostępne wydruki próbne, dzięki którym namacalnie możemy sprawdzić, jak wygląda produkt na każdym etapie jego projektowania.

szybki-czas-wydruku-etykiet

I ostatnie pytanie na koniec wywiadu: czy bezpłatny wydruk pomógł w jakiś sposób w realizacji projektu?

Oczyyyyyyywiście! To kolejna okazja do dopracowania parametrów i jakości wydruku oraz uzyskania pewności, że na nasze produkty trafi etykieta idealnie odzwierciedlająca naszą wizję w projekcie.

 

Na co zwrócić uwagę, przygotowując etykiety na mini buteleczki?

Aby etykiety na buteleczki dobrze spełniały swoją funkcję, powinny być zaprojektowane we właściwy sposób. Na przykładzie Go Bears łatwo zauważyć, że najważniejsze, aby nalepki trafiały do grupy docelowej, do której kierowany jest dany produkt. Warto więc na bieżąco badać oczekiwania i preferencje klientów. Kiedy weźmie się pod uwagę ich estetyczne wymagania, o wiele łatwiej zaprojektować grafikę na etykietę, odpowiednio dostosowując jej styl, kolory oraz ogólny przekaz.

Kwestie techniczne pozostają po stronie drukarni. Naklejki na buteleczki wykonane metodą druku cyfrowego wyróżniają się bardzo dobrą jakością – grafika jest wyraźna i ma odpowiednio nasycone kolory. Warto przy tym pamiętać o możliwościach dodatkowych zdobień, np. lakierowaniu, laminacji lub złoceniach, które mogą jeszcze bardziej urozmaicić etykiety.


duo gobears

Źródło: https://www.facebook.com/premixeliquids/photos 

Nowości od Go Bears można sprawdzić w ich mediach społecznościowych.

 

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj e-mail i odbierz wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!