Przekonaj się o emocjonalnym ładunku personalizowanych opakowań

 

Regularnie staramy się rozszerzać kolekcję pokazowych etykiet w naszym wzorniku: prezentujemy tam nowe surowce i uszlachetnienia. W tym roku zdecydowaliśmy się okrasić ten projekt odrobiną dziecięcej perspektywy.

W jaki sposób?

 

Przypadający 1.06 Dzień Dziecka to świetna okazja do rozbudzenia wyobraźni. Pielęgnowanie kreatywnego pierwiastka od najmłodszych lat dostarcza nie tylko radości, ale z pewnością zaprocentuje też w dorosłym życiu. 

wzornik etykiet

Konkurs dla małych artystów, w których drzemią pokłady kreatywności

Mikołajki, Dzień Dziecka, urodziny czy inne ważne dla pociech okazje warto uatrakcyjnić twórczymi działaniami.

Z okazji 1 czerwca zorganizowaliśmy konkurs, który był skierowany do pociech naszych pracowników, klientów lub ich przyjaciół. Każdy uczestnik miał przygotować rysunek (dowolną techniką), który miał przedstawiać wizerunek wybranego superbohatera. Naszym założeniem było zaktywizowanie dzieci w każdym wieku, a nadesłane prace stanowiły dla nas źródło uśmiechu.

personalizowane opakowania

Personalizowane etykiety czy kartonowe opakowania to synonim sukcesu

Wszyscy Mali Artyści zostali nagrodzeni indywidualnie przygotowanym zestawem nagród, którego bazą były opakowania ptasich mleczek z podobizną maluchów oraz stworzonych przez nich rysunków. Takie rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu technologii cyfrowej wraz z nowoczesnymi urządzeniami HP Indigo. To właśnie gotowy przepis na mieszankę wzruszeń i uśmiechu!

 

Pomysłowe prace – i co dalej? Kilka słów o tym, jak wykorzystaliśmy dziecięce postrzeganie świata

Wszystkie otrzymane rysunki dostarczyły nam zastrzyku pozytywnych emocji - dlatego w ramach kolejnej etykiety do naszego wzornika postanowiliśmy stworzyć kompilację z losowo dobranych prac.

etykieta do wzornika

Ta ożywcza perspektywa wniosła powiew świeżości do naszego wzornika - etykieta powstała na papierze fakturowanym verge. To morze pozytywnych emocji utwierdziło nas w przekonaniu, żeby włączyć tę inicjatywę do naszego stałego repertuaru działania!Przeczytaj również: Personalizowana etykieta samoprzylepna na puszkach Heinz

Zamów zestaw próbek materiałów

Podaj e-mail i odbierz wzornik

Zamów próbki

Odbierz swój wzornik!