Baza wiedzy

5 niezwykłych butelek alkoholi

1. 1000 Acres Vodka

pomysł stworzony przez nowojorską agencję Arnell (odpowiadającą również za generalny rebranding napojów Pepsi). Butelka swoją prostotą i elegancją skutecznie przykuwa wzrok i „wznosi” produkty 1000 Acres Vodka na inny poziom.

2. Jim Beam z etykietą wykonaną z drewna.

Nie chodzi tu tylko o efekt wizualny, który dać mogą syntetyczne odpowiedniki. Producent nie godząc się na żadne kompromisy wypuścił limitowaną serię butelek z autentycznie drewnianymi etykietami.

3. Absolut „No Label”.

Ten producent przyzwyczaił nas już do częstych edycji limitowanych i niezwykle zaawansowanych graficznie oraz technologicznie opakowań. Tym razem jednak zaskoczył swoich klientów, pozbywając się zupełnie etykiet na swoim głównym produkcie.

4. Medea Vodka.

Tu producent zdecydowanie postawił na innowację. Etykieta wyposażona jest w wyświetlacz LED a dzięki komunikacji ze smartfonem możemy sami wybrać co ma się na niej pojawiać. Personalizacja w pełnym wymiarze…

5. Milagro Select Barrel Reserve Tequila.

Pozycja ostatnia na liście ze względu na metody wykorzystane przy produkcji opakowania: butelki są wydmuchiwane ręcznie dzięki czemu każda z nich jest inna. Unikalne są także etykiety ponieważ każda z nich, poza podstawowymi informacjami o produkcje, zawiera też unikalny numer seryjny.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Kolory w druku cyfrowym

Druk cyfrowy daje wiele możliwości, zwłaszcza w przypadku innowacyjnych rozwiązań. W zależności od priorytetów może on zostać wykorzystany do uzyskania oszczędności, podniesienia jakości lub odpowiedniego spersonalizowania produktu. Sprawdź jakich kolorów możesz używać drukując cyfrowo.

Podłoża w druku cyfrowym

Dzięki wykorzystaniu w naszej firmie rolowych maszyn cyfrowych HP Indigo mamy możliwość zaoferowania naszym klientom setek podłoży drukowych.