Baza wiedzy

5 niezwykłych butelek alkoholi

1. 1000 Acres Vodka

pomysł stworzony przez nowojorską agencję Arnell (odpowiadającą również za generalny rebranding napojów Pepsi). Butelka swoją prostotą i elegancją skutecznie przykuwa wzrok i „wznosi” produkty 1000 Acres Vodka na inny poziom.

2. Jim Beam z etykietą wykonaną z drewna.

Nie chodzi tu tylko o efekt wizualny, który dać mogą syntetyczne odpowiedniki. Producent nie godząc się na żadne kompromisy wypuścił limitowaną serię butelek z autentycznie drewnianymi etykietami.

3. Absolut „No Label”.

Ten producent przyzwyczaił nas już do częstych edycji limitowanych i niezwykle zaawansowanych graficznie oraz technologicznie opakowań. Tym razem jednak zaskoczył swoich klientów, pozbywając się zupełnie etykiet na swoim głównym produkcie.

4. Medea Vodka.

Tu producent zdecydowanie postawił na innowację. Etykieta wyposażona jest w wyświetlacz LED a dzięki komunikacji ze smartfonem możemy sami wybrać co ma się na niej pojawiać. Personalizacja w pełnym wymiarze…

5. Milagro Select Barrel Reserve Tequila.

Pozycja ostatnia na liście ze względu na metody wykorzystane przy produkcji opakowania: butelki są wydmuchiwane ręcznie dzięki czemu każda z nich jest inna. Unikalne są także etykiety ponieważ każda z nich, poza podstawowymi informacjami o produkcje, zawiera też unikalny numer seryjny.

Etykietowanie maszynowe

Inwestycja w jakość. Więcej czasu na przyjemności. Tańsze niż Ci się wydaje

FAQ

Polecane artykuły

Podobne artykuły

Zamów nasz wzornik

Kliknij aby otrzymać bezpłatny wzornik w unikalnym opakowaniu!

Zamów próbki

UNILOGO DIGITAL PRINTING

Julianowska 45,
05-500 Piaseczno, Polska

+ 48 22 280 90 90

[email protected]

ZAMÓW KONSULTACJĘ